Şifa Termal Evleri

KUZULUK

Kuzulukta Gezilebilecek Yerler

365 gün hizmet veren tesisimiz, Yenilenen Konsepti ile Müşteri memnuniyetini her zaman yüksek tutmaktadır.
Ailenizle birlikte doğayla başbaşa şifalı kaplıcanın keyfini çıkarmak için Şifa Kaplıca Evleri sizleri bekliyor.

Acelle yaylası, sultan pınar yaylası, kerem ali türbesi, kerem ali gölü, çiğdem yaylası, sülüklü ğölü, altındere ve daha birçok gezilecek yerler mevcuttur. Doğa ile iç içe sakin ve tertemiz kuzuluk havasını solurken kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz.

Eğer biraz daha uzak alanları keşfetmek isterseniz, o zaman Abant Gölüne gitmenizi önerebiliriz. Abant Gölü, Kuzuluk’a yaklaşık 78 kilometre uzaklıktadır. Bu mesafe araçla yaklaşık olarak 1 saat 30 dakika kadar sürecektir.

Kuzulukta Yapılacak Aktiviteler

Kuzuluk’ta aktivite olarak Kuzuluk tabiat parkı, aqua park, göl park, aile çay bahçeleri, bir çok yerde alabalık tesisleri, piknik alanları, termal havuzlar, luna park, Atv binilebilecek alanlar, bisiklet, elektrikli bisiklet vs. daha birçok aktiviteyi içinde barındırmaktadır.

EN İYİ KUZULUK RESTAURANTLARI

  • Dereağzı Alabalık: Doğayla iç içe olabileceğiniz huzur ve lezzeti bir arada barındıran tatlı bir yer.
  • Serefiye Alabalık: İçinde park da bulunan tam bir çocuk mekanı olan güzel bir işletme.
  • Yeşilçam Kuzuluk: Yemeklerinin lezzeti bir yana etrafında derenin üstünde geceleyebileceğiniz çok güzel evler barındırmaktadır.
  • Altındere Alabalık Turistik Tesisleri: Tesisin resmen kendi doğasının olduğu ormanın içinde tertemiz havasıyla ahşap bir mekan.